100%

Son Yazılı Sınavlarda Öğrencilerimizin Başarısı

100%

Son Direksiyon Sınavında Öğrencilerimizin Başarısı

Sadece Sınavlara Değil Sizi Trafiğe Hazırlıyoruz

Çolaklar Sürücü Kursu olarak Karaman'da verdiğimiz teorik eğitim ile yazılı sınavlara hazırlık yaparken bir taraftan siz sürücü adaylarını trafiğe hazırlıyoruz.

Karaman'da ehliyetin adresi olan Çolaklar Sürücü Kursu tecrübeli kadrosu ile aldığınız eğitimin her noktasında sizi yalnız bırakmıyor.


  Önce Eğitim Sonra Ehliyet

Eğitim için gerekli video, tepegöz ve görsel malzemelerle güçlendirilen ekipmanlar ile hazırlanmış sınıflarımızda trafik ve çevre bilgisi eğitimi, ana arter ve kavşaklarda yapılan gezi, gözlem ve inceleme dersleriyle daha da pekiştirilmektedir.

Çolaklar Sürücü Kursumuzun en önemli özelliklerinden birisi de, gerçek araba motoru üzerinde, ´motor eğitimi´ veriliyor olmasıdır. Kursiyerlerimize, gerçek araba ve motor aksamı üzerinden eğitim vererek, günlük hayatta yaşayabileceği motor arızalarını kolayca giderebilme kabiliyetini kazandırıyoruz.

Bu arada, uzman hocalarımız eşliğinde ilk yardım eğitimini de en iyi bir şekilde alan kursiyerlerimiz, trafik kazalarında yaralıya nasıl müdahale edileceğini uygulamalı olarak öğreniyorlar..

  Sürücü Belgesi Alma Yolunda

Çolaklar Sürücü Kursunda Kursiyerler, aldığı tüm teorik eğitimler sonucunda edindiği bilgilerini, uzman hocalarımız eşliğinde, Karaman'da eğitim için belirlenen güzergahlar üzerinde uygulamaya geçiriyorlar.

Sürücü adaylarımız, burada motor bilgilerini araç üzerinde daha da güçlendiriyorlar.

Tüm bu eğitim sürecinin neticesinde, sürücü adaylarımızı Karaman'ın gerçek trafiğine sokarak, direksiyona ve araca hakimiyet güçlerini daha da pekiştiriyoruz. Böylece, sınavlara ve hayata özgüvenini kazanmış bir sürücü adayı olarak girmesini sağlıyoruz.

Derslere devam edemeyen ve sınavda başarılı olamayan kursiyerlerimizin eğitimlerini telafi proğramlarıyla tamamlıyor, sınavda ve gerçek hayatta başarılı birer sürücü olmalarını sağlıyoruz..

Sürücü Belgesi Almak İçin

Karaman Çolaklar Sürücü Kursu aracılığıyla ehliyet sahibi olmanız için iyi bir eğitim sunuyoruz

Ehliyet Sınavı

Sınav Tarihleri ve Eğitim Dönemleri

Ehliyet Çeşitleri

Sürücü Belgesi Çeşitleri ve Yeterlilikleri

Eğitim Kalitesi

Eğitmen Kadromuz ve Eğitim Araçlarımız

Bilgi Bankası

Sürücü Belgesi ve İlgili Konular

ÖĞRENCİLERİMİZDEN YORUMLAR

Her şey için teşekkür ederiz çolaklar sürücü kursu tek seferde ehliyet veren tek kursumuz

Sevban Akpınar

musa hocanın ramazan hocanın kismet hocanın ellerine saglik cok tesekkür ederim bana yardimci oldukları için. TESEKKUR EDERİM COLAKLAR SÜRÜCÜ KURSU AİLESİ

Memo Can Demir

Soru ve Görüşleriniz İçin Arayın 0338 214 00 07